úterý 5. ledna 2016

Openbare centrální knihovna v AmsterdamuNad Kaplickýho zelenou knihovnou brečim furt a ještě mnohem víc, když se dostanu do nějakýho fantastickýho, velkýho, veřejnýho, novýho a moderního baráku. A když je to ještě k tomu knihovna, bych se z toho zbláznila. 
A že Hollanďáci si na pěkný baráky potrpěj, snad ještě nějaký nafotím. 
Původně jsem šla do knihovny psát diplomku, ale když jsem zjistila, že mají oddělení s časopisama o umění a taky snad deset regálů s kuchařkama, diplomka šla k ledu. Možná příště.

3 komentáře:

 1. Nááádhera! Já byla loni odvařená z knihovny v Kodani - byla to taky novostavba zvaná Černý diamant, ale ještě víc ze skvělýho knihkupectví v kostele v Maastrichtu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to věřim, Kodaň musí bejt úplně skvělá a co se týká architektury a kultury i hodně podobná na Amsterdam. Jednou jsem tam byla, ale jen na den a teď jak si o ní napsala, mám úplně chuť tam jet zas a pořádně!

   Vymazat
  2. Teď jsem zjistila, že jsem tou knihovnou v Kodani procházela, ale netušila jsem, že to je knihovna, myslela jsem, že to je nějaká galerie :) Je to pěkná budova, příště si ji prohlédnu líp ;)

   Vymazat