čtvrtek 18. června 2015

Dobropárty 2015


Pracuje pro nás více než 100 lidí. Zadarmo.
Kdysi jsem pro Tíseň taky pracovala zadarmo. Všichni příbuzný a známý se tomu divili. PROČ? 

Potom jsem tu dostala práci. A světe div se, údiv známých a příbuzných přesto nebral konce :-)
Asi přeceňuju prestiž práce v pomáhající profesi, holt jak někde není mercedes a golf alespoň jednou za měsíc, o dobrý práci se mluvit asi nedá.

A o to víc si vážím lidí, kterým je to jedno a tráví svůj volný čas pomáháním, místo aby někde honili mamon a jediné odměny, které si jim dostává, je něco tak strašně abstraktního jako "dobrý pocit".
A jednou za rok malá párty v Langhansu. Na tu se vždycky strašně těším, protože v obklopení těmahle lidma mi svět připadá chvíli v pořádku.

Od příštího měsíce částečně měním pracovní zařazení a budu pracovat jako koordinátorka dobrovolníků. A z toho mám radost až na kost. Opravdu. Takže pokud se k nám chcete přidat, dejte mi vědět. 

2 komentáře:

  1. Vážím si lidí, co jsou schopni udělat cokoli zdarma. je úplně jedno, jakou cestou se k tomu dostanou a je dobře, když se to nakonec stane jejich povolání. V průběhu se najde spoustu lidí, kteří vědí, jak to dělat lépe, jsou schopni nám to jednou i ukázat, ale když zjistí, že je to každodenní, dokola ubíjející práce, kde na konci je často jen pocit, že to snad nedopadlo tak zle, je pak po radách. Viděl jsem i docela hezký fotky, tak že fajn. Vážím si lidí, co jsou schopni nějak pomoc, tak že si Vážím i Tebe. Asi to pro Tebe nebude to zásadní zjištění, ale třeba někdy pomůže. H.

    OdpovědětVymazat