neděle 15. února 2015

Z uplynulého týdne...


Z daleka se mi do fotek nevešlo všechno, navíc občas dokonce samým zaujetí zapomínám fotit. Ale to jen výjimečně, většinou na svět koukám přes svůj chytrý telefon, někdy přes svůj chytrý telefon ani na svět nedohlídnu, to když mě hodně štve.

Ještěže ty fotky mám, jinak bych si málem nevšimla, že utekl další týden. 

Nevešlo se mi sem geniální představení o Ukrajině v divadle Archa, ale o tom si možná ublognu zvlášť. A taky se mi sem nevešel brazilskej film, kterej jsem viděla a na ten sem dám alespoň trailer příště. 


1) "Víš že to jídlo můžeš sníst, aniž bys ho vyfotila?" "To jsou jen pověry, kdo svůj burger nevyfotí, jako by ho neměl". Aha. Takže burgr v Dishi s nakládanou Portobelo houbou místo masa. Dish je fajn, ale je mi líto, že mají jenom jeden vegetariánský burgr a žádný veganský. Já vím, já vím, vegani si maj oblíct svý batikovaný hadry a mazat na svůj záhonek, kde si pěstujou svojí biozeleninu.

2) Železniční most na Výtoni cvaklej v běhu v sobotu. Když vykoukne slunko, doma mě neudržej. 

3) Selfie v pruhovaným tričku. Víte, že jsou lidi, kteří nemají rádi pruhovaný trika? Jednoho takovýho podivína mám ráda já, tak se vždycky v pruhovaným triku cejtím celej den divně.

4) Výhled z Vítkova na vlaky. Tam chodím meditovat počítáním vagónků. A běhat. A teď jsem si tam nedávno parádně rozbila držku na ledu. 

5) Ema kafe bar. Prej ten kluk, co tam dělá, umí dělat dobrý kafe. Moc tomu nerozumím, ale kafe maj fakt dobrý, navíc tam choděj všichni, tak tam chodím taky, protože kdo nechodí do Emy, jako by nebyl. 

6) Krmení labutí v neděli ráno. Mám z nich strach, blíž než na zaostření foťákem bych k nim nešla a i to je dost blízko. 


2 komentáře: