neděle 8. února 2015

Kolik věží máš...
Přes víkend jsem zůstala v Praze, protože jsem si naplánovala dohánění mnoha pracovních a studijních restů a teď, v neděli večer, vidím, že jsem radši měla někam odjet a víkend si pořádně užít, protože bylo nádherně a protože jsem se svými povinnostmi stejně nakonec moc nehnula. O to zábavnější bude nadcházející týden. (Btw. jak se to stalo, že je skoro polovina února?!)

Nakonec ale krásně bylo i u nás na Vítkově a mrazu navzdory jsem se i dostala ven. Při lovení nejlepšího výhledu na vlaky jsem se sice smekla a při sjíždění zmrzlého chodníčku jsem si odřela dlaně a hlavně jsem si roztrhla své nejlepší (čti: jediné) zateplené kalhoty, fotku nakonec mám pěknou. 


Měly jsme dvě návštěvy, vařila jsem, byla jsem na obědě a na nákupech v SAPA a přečetla jsem kus skvělé studie o řízeném hladovění. 

TADY se můžete podívat na dnešní Otázky Václava Moravce, kde jako hosty debatuje i Dáda Hůle, expert na dluhovou problematiku o novele exekučního zákona. TADY si můžete přečíst o tom, jak Člověk v tísni pomáhá na Ukrajině. 

A TADY najdete odkaz na geniální finskej dokument Mý věci, kterej nemůžu než doporučit. Chlápek se rozhodne žít bez věcí, odstěhuje celej svůj byt do skladu a každý den si z něj může vyzvednout jenom jednu jedinou věc. Jsou to věci, co nás činí štastnými? Kolik toho člověk potřebuje? Pokud máte hodinu času, na film se podívejte, vážně! (Mimochodem to je moje téma, to asi víte. Ostatně každoroční stěhování člověku pomůže tuto otázku zodpovědět)

A poslední odkaz TADY směřuje ke klipu k mému toho času nejoblíbenějšímu songu. A klipu.

2 komentáře:

 1. Koukat na vlaky je super. Tady v Hlubočepích je mám za oknem. Občas tu projede i parní mašinka. Taky mi tu dřív přistávaly letadla, ale co opravili na Ruzyni ranvej, je to maximálně jedno za tejden,

  Na toho Moravce se o víkendu kouknu. Dluhy mě zajímaj, ačkoliv jich sám moc nemám.

  OdpovědětVymazat
 2. Pekne fotky:)

  PS: Zvu te na svoji giveaway na mem blogu, budu rada kdyz se pripojis:)
  http://bridgeofmemories.blogspot.co.uk/2015/02/beauty-giveaway.html#comment-form

  OdpovědětVymazat