středa 1. ledna 2014

Konec roku v Lužických horách

Well, tak to bychom měli. 2013 is over. Povodňový rok. A taky rok, kdy jsem se vrátila z Portugalska do Česka. Začala jsem naplno pracovat v Člověku v Tísni a našla tak svoji druhou rodinu. Přestěhovala jsem se na Žižkov a bydlím zase sama. 
Bylo to náročný, ale dobrý. 
2014 nebude snazší. Čeká mě hodně práce. 
Počínaje lednem, kdy jsou v plánu takové hovadiny jako vymalovat a jít k zubaři přes čtyřtýdenní hlídání malého Tea až po nutnost složit několik děsných zkoušek a v rámci práce opět částečně změnit její náplň.
Na nějaká předsevzetí typu "zhubnu" nebo "přestanu kouřit" věru moc prostoru nezbývá, doufám, že aspoň to běhání klapne. 1000 km v roce 2014, protože s běžeckejma botama na nohou jistě tenhle těžkej rok uteče mnohem rychleji. 

 Co se týká oslavy konce starého roku, za pět dvanáct jsem utekla z Prahy do Lužických hor. Za pět dvanáct jsem tak stihla vůbec nějaké hory, protože mám pocit, že jsem letos ani ve svých milých Krkonoších nebyla. Takže těch pár fotek je odtamtud, kde jsme v kouzelné roubence přečkali přelom. 


 

1 komentář:

  1. Nepletu-li se, poznávám podle kostela Kytlice :) Svět je opravdu tak malý! Taky tam máme chatu, ale tebe neznám ... Tak třeba se někdy potkáme :)

    OdpovědětVymazat