neděle 29. prosince 2013

instantně


Tentokrát s popiskem.

1) Můj oblíbenej bar cestuje se mnou. SC Pendolino.

2) Nejvíc se mi vánoční stromeček líbí před nazdobením. Zas na druhou stranu u našich doma se na stromek věší ozdobičky z čokolády, takže pokud se Vám nějaká ozdobička hodně nelíbí, můžete ji jednoduše utrhnout a sníst.

3) Každoroční vánoční fotka s Michelle. Kila a make-up přibývají, takže musíme tuhle tradici včas zastavit, dokud se na nás dá koukat.

4) kino Aero- moje nejoblíbenější kino. Hned po příjezdu domů do Prahy jsem spěchala na Nymfomanku, byť jsem měla jako u všech u Trierových filmů měla strach, že mi bude lízt na nervy, tak zcela překvapeně musím říct, že Nymfomanka je skvělá. Lehká, vtipná, svižná, místy mrazivá. Porno od toho nečekejte, ale babičku katoličku nechte doma.


5) Petra  - moje kamarádka grafička žijící a tvořící mnoho let v Anglii. Ta holka pracuje, i když nepracuje. Nad skleničkou cuvé jsme se snažily vymyslet co nejvíce "tak se to říká jen v Česku" přísloví, které se ona v další své práci pokusí přeložit a ilustrovat tak, aby je Angláni pochopili. Těším se na "trapnej jako sáňky v létě".

6) Mlýnská kavárna na Kampě. Opravdu nechápu, proč jsem tam nikdy nebyla. Od teď pravidelně- skvělý místo.

Žádné komentáře:

Okomentovat