čtvrtek 8. srpna 2013

08/08/13

Zdravím opět z hlubokých lesů kokořínských! Přijde vám taky zajímavé, že tu není signál vůbec ničeho, jenom Radio 1 tu hraje úplně čistě? Tedy rádio, které by mělo hrát jen v Praze? Ideální kombinace, žádnej mobil a dobrá hudba.

V noci jsme se byli koupat v požární nádrži, pak jsme zvládli lahev vína z Valdepeňas, ráno jsme byli běhat a pak znovu plavat na návsi v nádrži. Teď bych teoreticky měla pracovat, ale bez mobilního signálu to jde těžko, tudíž trpělivě čekám, až mě připojí na GSM síť a do té doby trávím čas v horizontální pozici
Náramně mi to vyhovuje, dva poslední dny byli dost strašidelný, kombinace horka, přepracování a ponorky způsobila málem psychické zhroucení poloviny teamu, maily lítaly, telefony třískaly, hlasy přeskakovaly.

Tím se plynule dostávám k tomu, že příští týden jedu (hurá, hurá, tři dny se radujte) na dovolenou, kde bych se mohla dát trochu do kupy, dost možná budou i nějaké články a fotky.
Kokořínsko mě dost překvapilo. Kousek od Prahy se člověk ocitne na konci světa, uprostřed (pra)lesa, v sudeťáckejch vesničkách (volání sladkého domova). Asi se sem provdám. Nevíte o někom?

Žádné komentáře:

Okomentovat