sobota 9. března 2013

omluvenka


Řečmi jak toho mám moc a jak nic nestíhám vás ani zatěžovat nebudu, zkrátka jsem si trochu naložila a po půl roce víceméně nicnedělání v Portugalsku nejsem schopná skloubit pracovní, osobní a virtuální život. I když se snažím, usínám ve stoje v metru a žilami mi proudí filtrovaná káva.
Ale cítím, že si to začíná sedat, tudíž se snad brzy opět vrátím na blogánek, oblažovat Vás svými moudry a zahlcovat hodnotnými fotografiemi s nezpochybnitelným uměleckým potenciálem.

Mimochodem moje nejlepší kamarádka z dob studií na gymplu dnes údajně rodí svého prvního potomka a mně už doma chcípá i fíkus. Místo toho, abych si stěžovala, že jsem neschopná zorganizovat se, stěžuju si, že toho mám hodně. Je to jen zastírací manévr, vůbec mě nevnímejte. 

A brzy tady na viděnou, slibuju.

2 komentáře:

 1. Mne se tve nestihani velmi zamlouva. Diky tvym fotkam zasnu, o cem vsem krasnem doma jsem nevedel. Prosim nestihej dal. :-)
  Radek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aby se tady člověk nezbláznil, musí se snažit koukat cizíma očima. Nestíhat nejspíš budu i nadále, ale asi si na to zvyknu. Díky.

   Vymazat