pondělí 31. prosince 2012

PF 2013

Letos si celé to sumarizování a vyhodnocování odpustím, protože 2012 byl rokem standardním, který ale nestandardně rychle utekl, skoro jsem si ho ani nestačila všimnout, jak jsem se věnovala rozdělaným záležitostem. A teď, když se ohlédnu, nevidím nic tak zásadního, co by významně ovlivnilo můj život (jo a to se bavíme o roku, kdy jsem ukončila bakalářské studium a rozbalila svůj základní stan v Lisabonu), protože to nejdůležitější znám už déle a tím jest moudro: "všechno je možné, stačí chtít", howgh. 
Předsevzetí do následujícího šťastného roku 13 samozřejmě mám, ovšem také nic třeskutě originálního, co by stálo za to rozebírat. Prostě se jen budu snažit být lepší. Takže to omezíme na obligátní, ale ze srdce upřímné přání:

Šťastný 2013!!!

Možná jste si všimli, že funguji nově na vlastních doménách adrianalabella.com a adrianalabella.cz, ale dá-li páně Google přesměrování z původní blogspoťácké domény by mělo fungovat, takže si dál do url řádku piště, co chcete.
Mějte se dobře, slavte střídmě, protože když už jsme přežili konec světa, ať taky ve zdraví přežijem konec roku a brzy zde naviděnou! 

5 komentářů:

  1. Atom bude pořád stejnej, nebo časem ten blogspotí vypneš?

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jelikoz se furt puvodni blogspotacka domena bude presmerovavat na novou, mel by I atom zustat stejnej, umozni-Ii to google. Moc tem feedum nerozumim, ale prechod na jinej redakcni system zatim neplanuju, tak by melo vse zustat pri starem.

      Vymazat