sobota 10. listopadu 2012

happy birthday to meDnes mám narozeniny.
Tak dlouho jsem přemýšlela, co na své narozeniny budu dělat (myslela jsem na výlet do hor, opulentní večeři ve veganské restauraci, pravé šampaňské, nebo dlouhý výběh podél moře) až se problém opět vyřešil sám a já jsem včera ulehla do postele s ukázkovou virózou.
Takže své 23. narozeniny trávím v cizí zemi, sama a nemocná. Žádné strachy, nemám z toho depku ani zkaženou náladu, beru to, nedá se nic dělat
Alespoň můžu trávit celý den v posteli (a já miluju trávit celý den v posteli), dívat se na televizi, číst si, cpát se. Škoda, že je mi tak blbě, že mě vlastně vůbec nebaví dívat se na televizi, číst si a na jídlo nemám pomyšlení. Cítím se jako odpadkový koš.
Prolejvám se odvarem ze zázvoru, koukám do stropu a přemýšlím.


23.

Sakra, kdy se to stalo?

Dobře, stará ještě nejsem, ale začínám se oprávněně domnívat, že se nakonec dožiju třicítky. Až mi bude 25, budu už na každé další narozeniny brečet, protože to skončí všechna sranda. Asi.
Už teď jsou všechny modelky mladší než já, všechny olympijské vítězky a můzy taky, nejmladší milionáři světa a zázračné děti...no, o těch ani nemluvím. Kluci v mým věku choděj s holkama věku mýho bráchy. (vždyť jsou to děti!)


23 a ještě jsem pořád neuběhla maraton. Nenapsala jsem knihu. Ani jsem ještě nevydělala svůj první milion. Nemám ani dostudováno, nejsem vdaná, nemám dítě a ještě k tomu ani nevím, jestli vůbec tohle všechno chci.
Můžu to pojmout jako plán na další rok. Nebo pětiletku. Ale do třiceti bych to fakt měla zmáknout!

Ale jestli to dál všechno půjde tímhle tempem, tak mi třicet bude pozítří. 


6 komentářů:

 1. Ach já toho mám s tou Adrianou společného víc než jsem tušil. K věku asi tolik že 23 už začíná vypadat fakt blbě. To voko bere, bylo okej, dvě dvojky taky... Ale teď. Sakra Adriano už je nám 23! Nechápu kdy se to stalo. A zcela chápu jak hodnotíš co všechno ti utíká (sláva v modelingu, vítězství na olypiádách a vydělané miliony) tím spíš že tu příležitost kterou ty ztrácíš dneska, jsem já ztratil před dvanácti dny... A vůbec všechno nejlepší. Nejradši bych ti něco dal, fairtrade bio kakao... nebo tak. (Tak se o něj přihlaš až budeš v čechách, OK? )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To si sice ztratil, ale ty si na rozdíl ode mě těsně stihnul ten maratón! Takže vedeš o pár (bez)významných bodů.
   Díky za přání =) A tobě taky dodatečně všechno nejlepší, ani jsem nevěděla, že máš nade mnou náskok jen dvanáct dnů!
   A o fair trade kakao se ráda přihlásím, budu si ho rozpouštět ve fair trade sójovým mlíku, čímž si dost fairově nahoním karmu.

   Vymazat