úterý 11. září 2012

Jdi do hajzlu, Nečasi


Dnes jsem přišla z pláže a otevřela jsem si český zprávy. Já vím, já hloupá to dělám pořád dokola, ale když já mám pocit, že chci vědět, co se v našem malém rybníčku děje, protože sem neprosákne nic, zhola nic. 

Přečetla jsem si, co říkal včera náš prime minister a zatmělo se mi před očima. Víte, já jsem ho měla za blbečka vždycky, protože moje srdce bije vlevo, a ten člověk zkrátka vždycky vysílal na jiný frekvenci než já, ale budiž, stále jsem ho považovala za šprta s brejličkama, co to přese všechno určitým způsobem myslí dobře.


Ale takovou snůšku příšerných keců jsem dlouho nečetla. Chápu, že dostal od Kikiny mokrým hadrem přes držku za ty svý výroky z posledních pár dnů, ale tohle…buď netuším, co má Hradní pán za páky, anebo je náš premiér skutečně kokot (prašť, jako uhoď), a díkybohu se to konečně ukázalo ve všech svých barvách.


Teď jsem vážně ráda, že sem (a ani nikam jinam mnohem blíž) neprosákne nic, protože jinak bych se musela hluboce stydět. Jeden idiot v čele státu stačí, drahoušku, ale dva- to už je příliš silná káva. Proto říkám, přátelé, že ten člověk v žádném případě nemluví za mě a navzdory českému exportu  (či kýhovíru), Dalajláma zůstane jedním z těch, kterých si na celé planetě vážím nejvíc a i nadále se budu modlit za Pussy Riot a za tisíce dalších lidí, kteří dělaj věci jinak a navzdory.

2 komentáře:

  1. absolutní souhlas. a díkybohu všichni co znám se na to dívaj stejně.

    OdpovědětVymazat
  2. Všichni moji přátelé to mají taky stejně, takže mám pocit, že to tak musej cejtit všichni, celá společnost, ale bohužel to tak asi nebude.

    OdpovědětVymazat