neděle 23. září 2012

A pak přišla bouře.Na pláži v Carcavelos se koná mistrovství světa v surfu žen. Chtěla jsem se na holky jít podívat přes den, ale usnula jsem ve vlaku a probudila se až na konečný, tj. v Lisabonu. 
Vyrazila jsem aspoň večer na konzert na pláž, kterej byl nakonec úplně skvělej. Až mi zas budou Portugalci tvrdit, že nemají žádnou dobrou vlastní hudbu, můžu argumentovat kapelou, která se jmenuje Orelha Negra.
Mrkněte na video, btw. v hlavní roli Lisabon.

Přesně můj šálek čaje.
Už mi rozumíte? =)


Pláž v Carcavelos je nádherná, obrovská a docela klidná, problém ale je, že leží vcelku daleko od nádraží. A vede k ní cesta, na které bych se vyskytla v noci sama jen fakt dost nerada. Po konzertě jsem radši vyrazila zpět a vzala to oklikou po výpadovce vedoucí po pobřeží. Pěkně blbej nápad. Ale to si nevybereš.

A doma jsem se ještě stavila v baru u nás v ulici a potvrdila si tak jedno ze zásadních pravidel vesmíru: "Můžeš ujít světa kraj, ale nejlepší hospoda je stejně vždycky ta za barákem".
Majitel žil rok v Brně. 


V noci přišla bouře s vydatným deštěm. Spláchla všudepřítomný pach moče a rybiny, ale také moje naděje na neděli strávenou na pláži.
No, alespoň se mohu věnovat studiu. Hurá.

Žádné komentáře:

Okomentovat