pátek 22. června 2012

Eger u řeky EgerAšský klimatický paradox opět potvrzen, takže pokud vám je kdekoliv vedro, přijeďte na Egerlandsko, ještě lépe do Ascherlandu, ale vezměte si svetr.
Zcela výjimečně je tu i co dělat, v Henleinově tělocvičně dnes vrcholí pidivadelní festival, pokud někoho (jako třeba většinu místních obyvatel) kultůra vůbec nezajímá, příroda je tu již několik desetiletí nedotčená. Pilgrim friendly. Po pěti hodinách cesty odkudkoliv zde vypadnete z vozu a když řeknete "su dead" vůbec nebudete daleko od pravdy. 
Včera byl "takový ten den", kdy bych si nechala provést krevně-kávovou transfuzi, a hubu si zalepila kobercovkou, protože se mnou nebylo k vydržení, ranní běh ani odpolední výlet (viz. fotky) nic nepomohl, rozhodla jsem se tedy, jak sem napíšu o všech pseudokřivdách a pseudozklamáních posledních dní, naštěstí ale nezbyl čas a dnes jsem již opět v kondici, fresh and happy. 

2 komentáře:

  1. Kobercovka spraví všechno. Pokud to kobercovka nespraví, použili jste málo kobercovky :-D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Chacha, jo to znám, to taky praktikuju. A zjevně lze tedy kobercovce přičíst i určité podpůrně psychologické vlastnosti. =)

      Vymazat