neděle 26. února 2012

Sun 26 Feb


Co se týká rekapitulace minulého týdne, nevím ani kde začít.
Poprvé zažívám na vlastní kůži jaké to je, mít rozplánovaný každý den následujícího týdne do poslední minuty. A i v tý poslední minutě stále mít patnáct věcí, které je potřeba udělat.
A taky poprvé zažívám jaké to je mít práci, která mě baví a do které se těším. 


Již druhý týden vstávám každý všední den na šestou a chodím cvičit, nebo běhat a protože tuto středu začal velikonoční půst i já jsem vypustila ze svého jídelníčku maso a alkohol. Jak se cítím? No...furt stejně, jenom se mi chce o moc víc spát, tak piju tři kávy denně, čímž si účinky půstu asi trochu ruším. Ale to se poddá. V kombinaci s šíleným tempem jsem většinou už v devět večer částečně v bezvědomí. 


Jedinou nevýhodou, kterou pociťuju, je obava, že nenajdu dost časoprostoru k cestování. Trochu jsem dostala chuť podívat se do Berlína, ale to je tak blízko, že se to snad ani za cestování počítat nedá, ne? A prozatím se mohu aspoň upínat k plánované cestě na Kypr. 


Nicméně právě se se strašnejma výčitkama oddávám nedělně večerní prokrastinaci, cpu se oříškama, poslouchám Flo Rida a hodlám přečíst celej internet. Takže to se mnou ještě asi není tak zlý...nebo spíš dobrý. 
A od zejtra už fakt s tou diplomkou začnu. V každé volné chvíli se budu snažit psát....znáte to.
Ještě musím napsat nejlepší zážitek z uplynulého týdne.
Připravili jsme takovej vzdělávácí workshop pro deváťáky na jedný pražský základce. Já vnímám deváťáky jako dospělý lidi a hrozně ráda s těmahle puberťákama pracuju. Líbí se mi, jak jsou takový permanentně přinasraný, jak se na každýho pořádnýho teenagera sluší a patří. A pak mě hrozně baví, když se zrovna neuhlídaj a na jejich tvářích se projeví nějaká nadšená emoce.
Měli jsme tam takovýho jednoho kluka, s černou patkou, uplejma džínama, celýho opiercingovanýho s hezkejma holkama po obou bocích. Celou dobu se hlídal, aby udržel neochvějně kamennou tvář a lehce fuckerskej postoj. 
A pak jsem stála na zastávce a on tam přišel společně s asi mladší ségrou, nebo kámoškou a nadšeně jí vyprávěl, že "měli takovej workshop a bylo to fakt hustý, víš co, jako hra na reálnej život, prostě pecka".
Prostě pecka.

4 komentáře: