středa 9. listopadu 2011

Wed 9 Nov


Celý dosavadní život mám víc štěstí, než rozumu. O dost víc. 
Ale co mě dělá opravdu dítkem štěstěny, je neuvěřitelná klika potkávat samý skvělý, inspirativní lidi. Nestáváme se blízkými přáteli, nezůstáváme ani v neustálém kontaktu, ale víme o sobě. Je to fajn pocit, že síť mých kontaktů se neustále rozšiřuje napříč různými společenskými vrstvami, různými věkovými skupinami, mezi lidmi s naprosto odlišnými zájmy a funkcemi. 

Vlastně pokaždé, když si něco řeším, přijde někdo a pomůže mi najít odpověď. Stačí pomyslet a přicházejí za mnou cizí, nebo i známí lidé, kteří mi něco důležitého vnesou do života, něco mě naučí nebo mě něčím obohatí. O tom, že to není náhoda, netřeba polemizovat. 

Nicméně dnes je předvečer mých 22. narozenin a já si do dalšího roku přeji "jenom", aby všichni, které znám, byli šťastní a ti, které ještě neznám, abych brzy poznala. 

Jak svoje narozeniny oslavím? To je jednoduchý. Dalším úplně obyčejným dnem. Půjdu běhat, zavolám rodičům, uvařím si oběd, budu se učit, číst si, přemýšlet na tím, jak moc jsem šťastná, že můj každý "obyčejný" den je taková malá oslava, kdy dělám věci, které mě baví, s lidmi, kteří mě inspirují. 


Doufám, že tenhle post nezní přehnaně pateticky, ale tak i kdyby, narozeniny mám jednou za rok, tak to se snad dá vydržet =)  

1 komentář:

  1. Aj, opožděně všechno nejlepší, krásko :-) Doufám, že budu patřit mezi ty šťastlivce, který poznáš v následujícím roce!

    OdpovědětVymazat