úterý 8. listopadu 2011

Tue 8 Nov

Zazděné úterý. Myslim, že mi tenhle ztracenej den bude někdy v tejdnu chybět. Ale nedalo se nic dělat. Sledovala jsem na sobě příznaky velmi zlé kocoviny. Nevolnost, únava, bolehlav a hlavně se mi celej den tak točila hlava, že i dojít do kuchyně bylo docela o život. Má to ovšem jeden háček. Včera jsem vůbec nic nepila.

2 komentáře:

 1. Nejspíš nic příjemného, taková bezdůvodná kocovina... Doufám, že dnes už je všechno v pořádku a zase funguješ - a že jeden zazděný den tolik chybět nebude, člověk si holt občas odpočinout musí a tělo si umí říct.
  Hlavně chci ale pochválit tuhle fotku, koukám na ni už pěknou dobu, jako kdyby v sobě měla příběh... Zdravím (škoda, že to takhle slovně nejde doslova)! Olga

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuju, už zas funguju normálně. Mám kliku, že já vlastně nic nemusím, takže ten jeden den bude chybět akorát v nějakým mým pseudorozvrhu.
  Balkónek je skvělej, bylo to v místech, kde se pohybují davy turistů a bylo tam docela dost patrné, že místním obyvatelům to jednak leze na nervy a za druhé se jich dotýká ekonomická krize, tudíž apelující graffiti, plastiky, celková naštvaná nálada byla cejtit v celé čtvrti. Myslím, že i ten balkónek má něco znamenat. Ale kdo ví.
  Děkuju za komentář, taky Vás zdravím!

  OdpovědětVymazat