pátek 16. září 2011

Fri 16 Sep

Tento týden mám odpolední a odpolední znamená celej den v hajzlu a těch pár hodin dopoledne se snažím stihnout, co musím, ale většinou teda jen sedím a čumim a přemejšlim nad tim, že nemá cenu nic dělat, protože za chvíli jdu do práce. O radostech práce dělnice v továrně v Západním Německu se tady snad ani rozepisovat nebudu. A když večer přijedu, rovnou si nalejvám nějaký alkoholický nápoj, piju dokud neupadnu, pak se mi ráno nechce vstávat, dopoledne pročumim a jedu do práce a tak se to každý den opakuje. 
Jistě teda chápete, že v mém nabitém programu není na nějaký blogování čas. 


Každopádně mám před sebou víkend, kdy snad stihnu něco napsat, něco nafotit, jít běhat, potkat 56 lidí, oslavit jedny narozeniny, jít na mši, jsem pozvaná na tradiční vietnamský oběd a taky bych se ještě ráda vyspala a srovnala si v hlavě, že svařování není činnost na které stojí a padá svět. Tím chci říct, že o víkendu se zde třeba objeví nový příspěvek. 


Až si odkroutím svých pár průmyslových týdnů, vracím se do Prahy, kde mi začne škola. Někdy během října bych ráda jela k moři, zatím to vypadá na severní Německo a v listopadu směr Madrid, potažmo Santander. Prosinec návštěva v Anglii, leden zkoušky a únor...třeba Portugalsko? To si musím ještě nechat projít hlavou. 
Taky mám v plánu to tu trošku vylepšit. Pořídím si svoji doménu, a dá-li bankovní konto, redesignuju to tu a začnu se blogování, psaní a focení věnovat naplno. Protože bych nerada skončila fakt někde v továrně, nebo v kostýmku na recepci...ale to je na delší povídání. 
A taky si musim vybrat školu, kde začnu studovat příští rok. Protože ten pražskej pokus o vysokou školu už mi leze na nervy, matiku a ekonomii jsem fakt nikdy studovat nechtěla, letos sesmolím bakalářku a adios, Česko. 
Vypadá to takhle sepsaný dohromady jako prima plán, ale věřte, že vůbec nevím, co se mnou vlastně bude, takže rady, tipy a triky přijmám ráda. 
See u later, alligator, respektive 2moro.

3 komentáře:

  1. Tady je každá rada drahá (aneb sama mám málo!), ale nepochybuji, že Ty se neztratíš a určitě najdeš pro sebe to pravé. Ráda si o tom budu i nadále číst, jestli dokonce na vylepšeném blogu, tím lépe, ale jsem spokojená i takto... Přeji hodně trpělivosti s manuální prací a držím palce, pořád, i nadále. Olga

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji za povzbudivá slova, ani nevíte, jak je teď potřebuju.

    OdpovědětVymazat
  3. Adi, ať je Tvoje štěstí kdekoliv, mě najdeš vždycky snadno a budu-li toho schopna, ráda Tě podpořím v každém Tvém habaplánu. Držím i malíčky, přeji úspěch ve volbě každého kroku, který podnikneš! Mišel

    OdpovědětVymazat