pátek 24. června 2011

Thu 23 Jun


Když jsem Karla viděla, napadlo mě, že letos trávím léto s Bavorákem. Ja, ja. Naštěstí Karel zachránil situaci a jen tak mimo řeč se přiznal, že je McGyver a že z hovna postaví barák, což se nám, myslím, v příštích měsících bude sakra hodit. Domlouvali jsme poslední drobnosti před odletem a domluvili jsme se hlavně na tom, že to vlastně domluvit nejde a že vlastně ani moc nevíme, do čeho jdeme.
A konečně jsem si koupila pořádný boty. Nerozumím tomu, proč se pohorky vyrábějí poze v barvách mechu a kapradí, ale rozhodla jsem se na tuhle hru nepřistoupit. A prošla jsem jenom asi patnáct obchodů, než jsem našla narůžovělé italské krásky, se kterými budu brzy jedno tělo, jedna duše. Doufám, že mě nikde nevypečou, neb když si spočítám, že bych za ně mohla mít čtyři až osm párů streetových bot, asi by mě to naštvalo. A sandále k tomu, opět designově naprosto skvostné, obzvlášt, až si do nich vezmu ponožky, ukážu lesům a horám, kdo je tady ikona stylu. Ale o tom to není, protože boty jsou co? Boty jsou základ. 

A Klubová noc se, myslím, velmi vydařila. Byla jsem v Rock Cafe podívat se na The Good Fellas...k nimž se váže příběh následující: Jedu si takhle s pěknou vopicí ráno v šest z Varů do Prahy a přisedne si ke mně velmi sympatický mladý muž (čemuž nerozumím, v deseti případech z deseti si ke mně přisedají pouze úchylové, konverzacechtivé paní s pejskem, či osoby zanedbávající osobní hygienu), jenomže zrovna a bohužel a jako na potvoru jsem svou veškerou koncentraci směřovala ke snaze nezvracet a nechrápat. Když jsem se konečně probrala z bezvědomí někde v Praze kolem Divoký Šárky, s mladým mužem jsem se zapovídala a nakonec jsem dostala CD jeho kapely, že ať si ho poslechnu. Potom jsem na tuhle scénku nějak zapomněla a CD jsem si poslechla, až když jsem o něj doma po čtrnácti dnech někde zakopla. Pointa je taková, že ta kapela je úplně skvělá a když jsem je viděla v programu United Islands, šla jsem se na ně podívat. 
A něco mi říká, že o nich ještě uslyšíme.

Žádné komentáře:

Okomentovat