čtvrtek 2. června 2011

Thu 2 Jun
Červený šaty působí na chlapy jako maleta na bejka. Než jsem prošla metrem, každej asocíál na mě houknul a dva se za mnou dokonce vydali, patrně mě doprovodit na autobus. Když potkali třetího, řekli mu, že jestli se na mě chce koukat, musí se postavit do fronty. To je fakt tipický. Holt mladýho, zajištěnýho gentlemana já nikdy nesbalim, neb si mě v tom houfu slintajících staříků, debilů a asociálů ani nevšimne.

To vám povím, den jako malovanej.
Sice jsem ani tentokrát nezjistila, jaký to je, být vyhozena od zkoušky, ale myslím, že jsem tomu dnes byla za celou svou kariéru nejblíž. Víte, jaká je pravděpodobnost, že si vytáhnete ze třiceti otázek přesně tu jednu, na kterou jste se vypekli? 100%.

V prvním obchodě jsem si za odměnu koupila čokoládu a sójový pudinky, v druhým obchodě, kam jsem šla pro věci pro život nepostradatelné (cigarety, redbull, toaletní papír...), mě přede všema vypekla karta. Takže až si budu chtít večer u ekonomie zapálit, budu si moct udělat tak leda hnusnej pudink.

Eh....a to byl souhr asi těch nejzajímavějších věcí, které se mi za poslední dobu a zřejmě i na dlouhou dobu dopředu, přihodily. Koukám, že kromě pauzy od facebooku bych si měla dát i pauzu od blogu, nebo se tady ještě úplně zazdím.

2 komentáře:

  1. Se nediv, taky bych se za tebou rozběhla! Bránilo by mi jen slušné vychování, abych ty sopláky rozehnala (a to bude nejspíš případ i těch bohatých a krásných Vinnetouů rudých gentlemanů, kteří se slušně po očku kouknou, ale nedovolí si nic víc). Je to jen teorie a je mi jasný, že z hypotéz se žít nedá. Z čokolády a sójo podinků ale určitě jo, tak ti přeju, ať ten bláznivej den i pochutiny dobře strávíš ;-). Vivi

    OdpovědětVymazat
  2. Holt si musím poradit bez gentlemana. No co, však jsem na to hrdá, že si poradím sama. Děkuju za milý komentář, měj se Vivi.

    OdpovědětVymazat