středa 23. března 2011

mezi řečí

Včera jsem byla v 3000 m.n.m., dnes mi před oknama přistály dvě helikoptéry, za chvíli pojedu rychlostí 250km/h, zítra překonám v pět ráno vzdálenost 800 km a večer se budu cachtat v oceánu. Napadlo mě, jestli náhodou nejsem James Bond. Ne, to ne, prej Karel Gott zpívá, že on je James Bond. Ale zas jsem radši, že Karel je James Bond a já nejsem Karel Gott. Eh...

3 komentáře:

 1. Karel zpívá jenom jako James Bond, což je slabý, takže proč bys nemohla bejt Jane Bondová, hm? :)
  Já se zase překonávám v překladu z angličtiny, v počtu příspěvků na blogu za den a vůbec ve všem. Takový plodný období. A pak budu tejden v kuse jen spát. Jestli z toho neporodim.

  OdpovědětVymazat
 2. Seš prostě fakt superžena. Bacha na to, v plodným období by ten porod nebyl od věci, heh, ale ty máš ještě dost času, ne?
  Já přiznávám, že teda zjevně superžena nejsem, cca 1600 km za dva dny, stěhování, machrování s časem- hodina sem, hodina tam, plnej hotel, francouzský puberťačky ve vedlejším pokoji, šéfová si vzala dovolenou a hádej, kdo musí stíhat její práci? Uf!
  Cha, proberem to všechno zas někdy nad vietnamskou polívkou?

  OdpovědětVymazat
 3. Hele přemejšlim, že budu kolem porodu hodně chodit na dlouhý procházky ideálně v Praze, abych to pak neměla daleko :D
  Ona mě ta energie zase brzy přejde - neumim s ní hospodařit.
  Na polívku půjdeme co nejdřív!

  OdpovědětVymazat