pátek 19. listopadu 2010

19/11


Pokojíček na obrázku se mi strašně líbí, nikdo by mě v něm nedostal z postele, ale ze zkušenosti můžu říct- bydlela jsem totiž v podobném dva roky- není to nic pro běžný život. Sice jsem si v něm připadala každý den jako v hotelovém pokoji někde na dovolené v horách, ale málem jsem si způsobila frakturu lebky, než jsem si zvykla, že pohybovat po pokoji se můžu pouze v předklonu. A to si potom představte, jak se asi v předklonu vykonávají činnosti jako převlékání postelí. Těžko.

Vyrazila jsem si na výlet. Taky tady prší a je pekelná zima, nic jsem si nepomohla. Ale už jsem dnes měla výborného sumce na bylinkách, viděla jsem muzikál Mamma mia! (ale jen v televizi), nakoupila trochu kosmetiky a zaplatila jsem si lístky na zítřejší návštěvu Harryho Pottera.
S Harrym jsem od svých jedenácti let strávila hodně času a mnoho, mnoho nezapomenutelných okamžiků. Z čehož vyplývá, že můj vztah k Harrymu je rozhodně můj nejdelší vztah s příslušníkem opačného pohlaví vůbec. A ten bych nerada zanedbala.

A pokud ještě nemáte dost této kultury "na úrovni", kupte si Elle extra, je mnohem lepší než celé prosincové číslo. Mně se líbily články: Hvězdné války"- zjednodušeně a srozumitelně mapuje historii velkých módních domů a "S návrhářem v posteli"- představuje nám profily úžasných designových hotelů z celého světa- téma speciálně pro mě.

Krásný víkend!

2 komentáře:

  1. Krásný víkend i Tobě, princess. Přeju mnoho pestrých (nechce se mi to nijak definovat vzhledem k nedefinovatelnosti mužského pohlaví) chvil s panem Potterem! Myslím na Tebe.

    OdpovědětVymazat
  2. Hmm, do toho Elle asi půjdu, přesvědčila jsi mě :)

    OdpovědětVymazat